bitvazaurozay

У РПЦ назвали блокування проросійських каналів “розправою над УПЦ МП”

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Союз православних громадян (СПГ) РФ назвав рішення української влади про санкції щодо трьох проросійських телеканалів – “розправою над УПЦ МП”.

Як повідомляє Credo.Press, СПГ –  об’єднання вірян РПЦ без фіксованого членства – поширив в соцмережах заяву за підписом свого голови Валентина Лебедєва.

Лебедєв, зокрема, підтримав вирок Навальному, він називає його “агентом іноземних спецслужб” і звинувачує в скоєнні кримінальних злочинів. На думку СПГ, репресій щодо Навального недостатньо для порятунку Росії, а необхідно посадити на гігантські терміни “за зраду Батьківщині” всіх представників “впливових елітних кіл” РФ, які хочуть “відновлення відносин з цивілізованим Заходом”.

Як доказ того факту, що Захід перестав бути цивілізованим, автори документа наводять позбавлення в Україні трьох телеканалів ліцензії на мовлення за порушення національного законодавства. Це рішення влади України СПГ називає “розправою над УПЦ МП” (сама УПЦ МП не висловлювала свого ставлення до їх закриття – ред.) і виконанням наказу нового держсекретаря США.

Після ліквідації “впливових елітних кіл” в РФ Валентин Лебедєв пропонує залишився керівництву країни реалізувати “власний цивілізаційний і геополітичний проект” на основі “возз’єднання розділеного православного російського народу”. Методом такого “возз’єднання” СПГ вважає “багаторазове посилення імпульсу, наданого возз’єднанням Криму з Росією”, за допомогою об’єднання РФ з Білоруссю і “реальної допомоги” угрупованням “ДНР” і “ЛНР”, визнаним в Україні терористичними організаціями. Ці організації Валентин Лебедєв називає “авангардом русского мира”.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.