bitvazaurozay

Почему решение СНБО о санкциях "медиахолдингу Медведчука" обществу на пользу

Ми звикли жити в неправді та напівправді, де "журналісти" - не журналісти, а пропагандисти (і працюють виключно в інтересах тих, хто платить), "активісти" - не активісти, політичні партії – акціонерні товариства для збільшення статків їхніх керівників.

Ми живемо в неправовій державі, де влада, гроші, впливи визначають "справедливість", де правила не для всіх. У державі, де, якщо ти граєш за правилами, програєш. Проте, коли відсутність правил починає працювати проти тих, хто ще вчора цим користувався і вигравав, вони починають згадувати демократію, свободу слова, право і багато іншого – якраз те, проти чого діяли десятиріччями і діють зараз, а також забувають про свою підтримку автократичних режимів у РФ та Республіці Білорусь.

РНБО прийняла рішення і назвала речі своїми іменами: "медіахолдинг Медведчука" - зло, воно працює в інтересах країни-агресора (РФ), ніякого справжнього інтересу до якості життя громадянина не має, займається дезінформацією і маніпулюванням інформацією задля досягнення власного фінансового та політичного інтересу.

За 7 років війни з РФ ми не побудували системного законодавства, що запобігає і карає за дезінформацію та маніпулювання. Є беззаперечні досягнення у Суспільного мовника, Ліга.нет, Укрінформу, НВ, російські соціальні мережі закриті, але з’явилися пропагандисти, боти, платні експерти, котрі вичавили справжніх, російський контент з’явився на деяких українських платформах, хоча залишається забороненим на ТВ.

Рішення РНБО вкотре показує, що наша сила - у правді, а не в правилах. Я хочу жити за 5 років в Україні де правда існує не всупереч, а завдяки Закону, правилам, нормам і нашій поведінці. Чи зможемо ми цього досягти, залежить тільки від нас.

Владимир Бородянский

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.