bitvazaurozay

На китайські смартфони Xiaomi більше не можна ставити сервіси Google

Китайська компанія Xiaomi вирішила сильно засмутити українських користувачів і любителів економити в цілому. Як стало відомо, виробник заблокував установку програмного забезпечення Google на смартфони, які випущені для китайського ринку

Нагадаємо, що Google вже давно заблокована в Китаї, у зв’язку з чим всі смартфони на ринку Піднебесної продаються без сервісів GMS. Але раніше встановити їх можна було вручну.

Однак, представники Xiaomi заявили, що компанія отримує багато скарг від користувачів, які використовують Google Mobile Services на моделях з китайською версією прошивки MIUI. У зв’язку з цим відтепер установка GMS на такі пристрої буде заблоковано.

Це сильний удар по користувачах, які люблять замовляти телефони з Китаю на AliExpress і інших майданчиках, де ціни набагато нижче локальних. Потім смартфон перепрошивати на глобальну прошивку з програмним забезпеченням Google і без проблем користуються. Чи вдасться обійти “нововведення” компанії Xiaomi, поки що невідомо.

Блокування є програмною і активується після установки програмного забезпечення MIUI 12.5. Уже відомо, що сервіси Google не можна використовувати на Redmi K30 Ultra і Redmi X10 5G.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.