bitvazaurozay

Як в Сосницькій ОТГ на Чернігівщині борються проти єдиної парафії ПЦУ

В колишньому Сосницькому районі існує усього одна парафія ПЦУ в селі Хлоп'яники, а всі інші належать до РПЦ. Після територіальної реформи це село увійшло до недавно створеного так званого північного округу. Про це написав на своїй сторінці місцевий священник ПЦУ. 

Через деякий час один з кандидатів на старости почав писати коментарі де прославляв місцевих російських священників, та зневажливо звертався до батюшки з ПЦУ прикриваючись волонтерством.

 Якийсь час чоловік і правда возив харчі та необхідні речі в АТО. Хоча йому і намагалися пояснити місцеві патріоти про шкідливість Московської церкви, та кандидат продовжує прославляти Московську церкву.

Як до цього поставиться голова Сосницької ОТГ Андрій Портний який теж з одного боку є нібито патріотом, але активно підтримує Московську церкву — питання риторичне. Взагалі підтримка багатьма волонтерами Російської церкви в Україні явище не таке вже і рідкісне. 

Не хочу будувати теорію змови, але виглядає як масштабна операція по відбілюванню чужинської релігійної організації яка продовжує освячувати російську зброю та нагороджувати російських найманців за вбивства наших солдатів.

Ось посилання на сторінку в ФБ захисника РПЦ та борця проти ПЦУ. 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011010642588&comment_id=Y29tbWVudDoxMzIwNTk3MzM0OTgwMjA0XzE

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.