bitvazaurozay

Как россияне украли в украинцев колядки

У мережі Facebook українці обурюються переспівом російською мовою традиційної української колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю».

 Зокрема, перший куплет російської версії звучить наступним чином: «Вечер тебе добрый, Дорогой хозяин! Радуйся, ой радуйся, на Земле Сын Божий в ночь родился!» 

«Вкрали у нас історію, мову, Церкву, тепер крадуть звичаї. От так ще трохи, …  Зокрема, перший куплет російської версії звучить наступним чином:  «Вечер тебе добрый,  Дорогой хозяин!  Радуйся, ой радуйся, на Земле  Сын Божий в ночь родился!»  

«Вкрали у нас історію, мову, Церкву, тепер крадуть звичаї. От так ще трохи, то вони в нас і Бандеру з Петлюрою та Мазепою вкрадуть», – пише Василь Музика.  

«Один куплет забули про «нашій славній Україні», – зазначає Ліза Токарчук.

  «Чи не єдиний народ у світі, який не має своїх колядок… А вважають себе християнами православними», – коментує Богдан Михайлишин. 

 «Добрий вечір тобі, пане господарю» — одна з найвідоміших українських колядок. Разом з різдвяною піснею

 «Нова радість стала» є яскравим зразком тісного поєднання релігійної і народної колядкової традиції.

П. С. Украинская колядка звучит очень неестественно и натянуто в российском исполнении. Певцы явно не попадают в ноты и при этом одеты в какую-то довольно странную одежду явно не по росту. Халтура одним словом. Но чего еще ожидать от нации, которая крадет все, включая историю и даже само название?

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.