bitvazaurozay

Митрополит Онуфрій у Різдвяному посланні знову «забув» про війну з РФ і лікарів

Очільник Московського Патріархату в Україні митрополит Онуфрій Березовський у Різдвяному посланні у черговий раз не згадав військових, які боронять Україну від РФ, російсько-українську війну та лікарів, які борються із коронавірусом.

Текст Різдвяного послання очільника РПЦвУ (УМП МП) опубліковано на офіційному сайті Церкви.

У ньому немає жодної згадки про справедливий мир в Україні, про воїнів, які захищають нашу Україну від російського агресора. Є тільки побажання про припинення коронавірусу, але про лікарів, які борються зі смертельною пандемією не сказано жодного слова, повідомляє Духовний фронт України.

У той час як митрополит Онуфрій проігнорував ці важливі для українців теми, Предстоятель помісної Української Церкви митрополит Епіфаній окремо згадав про військових, справедливий мир та лікарів, що боряться із COVID-19.

Варто зазначити, що очільник РПЦвУ вже не вперше ігнорує питання війни із Росією. Однак, це й не дивно, зважаючи на те, що його безпосереднім керівником є Патріарх Московський Кирило Гунядєв.

Раніше у Великодньому посланні Онуфрій також жодного разу не згадав Україну, українців, лікарів та військових. Крім того, він виступав із офіційними заявами про «миротворчість», у яких називав війну з Росією «збройним конфліктом» і жодного разу не згадував про Росію, як країну-агресора чи окупацію нею Кримського півострова. У кінці вересня 2020 року Онуфрій ще раз назвав війну «конфліктом» і закликав не вважати за ворогів бойовиків «Л/ДНР» і пробачити їх.

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.