bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Кремлівські пропагандисти курували поширення фейків проти Порошенка

За інформацією Радіо Свобода та "Українського кіберальянсу", російські фахівці з інформаційної війни, які працювали під керівництвом колишнього помічника Путіна Владислава Суркова, з 2014 року системно поширювали фейкову інформацію для розгойдування ситуації в Україні. Це стало відомо після взломлому електронної пошти співробітника Суркова Саргіса Мірзаханяна.

Ключовим завданням пропагандистів було переконати українців, що Росія — не ворог, а Порошенко разом зі всіма проєвропейськими політиками — "бариги", які не хочуть миру.

Головними темами пропаганди були імпічмент президента Петра Порошенка, вимоги "відновлення економічних зв’язків з Росією", "утиски" свободи слова, російської мови, етнічних громад, зокрема польської, угорської, русинської, "російського земляцтва", "переслідування нацменшин", "переслідування опозиції", несприйняття декомунізації та особисто голови Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича.

Гадаємо, тепер ви знаєте звідки вилізли всі ці пацюки на кшталт Шарія, експертів Медведчука та інших "ущемльонних". Після усунення Порошенка, проєвропейських урядовців та депутатів від влади, армія "медіаекспертів" продовжує зомбувати українців. Зараз їхня ціль — остаточно переконати громадян України, що західні союзники — злісні окупанти. Для цього українські, начебто, медіа і блогери під контролем Кремля просувають антиукраїнські та антизахідні наративи.Друзі, завжди перевіряйте інформацію! Можливо під гучними звинуваченнями та "політичними сенсаціями" стоїть той самий карлик, який віддає накази вбивати українців на Донбасі.
Tags: ИмперияЗла, Порошенко, война с РФ, разоблачения, фейковые фейки
Subscribe

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments