bitvazaurozay

Польська Церква відмовилася називати Онуфрія по титулу

З чого все почалося. Польська Православна Церква надіслала листа (https://df.news/.../dlia-polskoi-tserkvy-onufrii-vzhe-ne.../) до РПЦвУ, в якому очільник так званої “УПЦ МП” митрополит Онуфрій не згадується за титулом як «митрополит Київський і всієї України».

Цілком логічно не згадується: цей титул йому не належить, і використовується Онуфрієм самочинно з моменту Об’єднавчого Собору (15 грудня 2018 рік). 

Резонанс цього нюансу з титулом створили ж самі інформаційники РПЦвУ, опублікувавши скан-копію листа. Чим викликали неабияку паніку у керівництва РПЦвУ.

Гасити пожежу відправилися до тих самих, хто накосячив - медійників.

Медійні фріки, щоб якось виправитися, залучили неофіційні телеграм-канали. Через телеграм-канал російського пропагандиста з РІА Новості Сергєя Стефанова - “Церковь сегодня” - звернулися до канцелярії Польської Православної Церкви за потрібними уточненнями щодо листа предстоятеля Польської церкви стосовно титулу Онуфрія. 

Уточнення нічого нового їм так і не принесло. Відповідь сторонньому телеграм-каналу публікується на офіційному сайті Синодального інформаційно-просвітницького відділу РПЦвУ - https://news.church.ua/.../mitropolit-epifanij.../...

У канцелярії ПАПЦ не забажали представлятись, надавати офіційні документи із підписами чи називати свої імена, і відповіли у стилі листа предстоятеля - так і не назвали Онуфрія за титулом.

Тому що титул  зараз законно належить предстоятелю ПЦУ - Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію. Таким чином Польська Православна Церква ще раз засвідчила, що  Онуфрій не є митрополитом Київським для них. 

На офіційному ресурсі московського патріархату в Україні це ще не зрозуміли й вирішили поділитись цією “радісною звісткою” отриманою від телеграм-каналу.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.