bitvazaurozay

Кернеса отпел отец Онуфрий из Московского патриархата

У Благовіщенському соборі УПЦ МП відбулася церемонія відспівування харківського мера Геннадія Кернеса. Богослужіння очолив митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій (Легкий), повідомляє Главком.

У жалобній церемонії взяли участь сини мера Кирило Кернес, Данило Привалов та Родіон Гайсинський, а також цивільна дружина покійного градоначальника Оксана Гайсинська і його друг, бізнесмен Павло Фукс.

Попрощатися з Геннадієм Кернесом також прийшли секретар міськради Ігор Терехов, заступники міського голови Олександр Новак і Тетяна Таукешева, ексглава Харківської облради Сергій Чернов та депутат Олег Каратуманов.

Крім того, біля храму зібралися кілька десятків харків’ян, які дивилися трансляцію відспівування на великому екрані. Понад 2,5 тисячі осіб стали глядачами траурної церемонії в YouTube.

Кернеса поховають на кладовищі №2 на вулиці Пушкінській.

61-річний Геннадій Кернес помер у ніч на 17 грудня в берлінській клініці Шаріте, куди був госпіталізований з коронавірусом. 21 грудня літак доправив із Німеччини в Україну тіло Кернеса. Труну в аеропорту зустріли його соратники та близькі.

Харківська мерія вже обговорює, як увічнити пам’ять їхнього шефа. Кернесу не лише хочуть встановити пам’ятник, а ще його іменем назвати одну з харківських вулиць і навіть станцію метро.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.