bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

У Церквах України створено таємну організацію патріотів

Стало відомо, що відбувалося за лаштунками «Хресної Ходи Путіна». Під самим носом Митрополитів та Президента відбулася зустріч представників великої опозиційної внутрішньоцерковної організації.

Священнослужителі з усієї України прибули до столиці не лише для молитви «за мир». Як виявилося, проведення цього дійства було використано не тільки для проросійської політики церковних діячів, а й для інших цілей, про які громадяни, а також Москва, навіть не здогадувалися.

Під виглядом «Хресної Ходи» до Києва разом з нічого не підозрюючими вірянами та священиками МП прибули десятки священиків УПЦ МП, які вже біля трьох років є членами міжконфесійного патріотичного таємного братства, що займається створенням Єдиної Помісної Церкви в Україні. Представники цієї організації – це, крім священнослужителів УПЦ МП, і УПЦ КП, а також УАПЦ та УГКЦ, в братстві є навіть католицькі кардинали. Саме завдяки оточенню одного з них нашому спецкореспонденту вдалося взнати цю інформацію. Прикриттям для настільки великої та важливої зустрічі в Київській штаб-квартирі наших патріотів і стала розпіарена «Хресна Хода».

Наразі відомо, що зустріч членів братства патріотів за Єдину Помісну Церкву відбулася у Києві в день Хрещення Київської Русі-України. Присутніми були представники п’яти різних християнських конфесій. За даними нашого джерела, це була одна з найбільших зустрічей обласних ватажків та головних керівників братства. Це патріотичне об’єднання на сьогодні є дуже чисельним у церковному середовищі, навіть по поверхневим розрахункам. Звісно, прізвища керівників, символіка та місцезнаходження усіх зборів громади братства тримаються в повній таємниці від проросійських політиків та «поки що офіційного» церковного керівництва.

Місце та час проведення, а також питання, які обговорювались керівниками таємної організації, звісно, не розголошувались. Відомо, що питання Єдиної патріотичної Церкви в Україні є причиною створення такої спільноти, а її членами можуть бути тільки священнослужителі (та їх найближче оточення) різних рангів усіх християнських конфесій держави.

За упертими чутками, наразі готувалося затвердження «дорожньої карти» створення Єдиної Помісної патріотичної Церкви. Яким буде наступний крок церковних патріотів – невідомо.

Виникають питання до митрополита Онуфрія та Вадима Новинського, які офіційно були головними організаторами Ходи: чи це Новинський за спиною митрополита у свої «проросійські ряди» впустив патріотів, чи Онуфрій, прикриваючись «Русским православием», приховав від свого спонсора такі шокуючі факти?
Tags: байки, религия
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments