bitvazaurozay (bitvazaurozay) wrote,
bitvazaurozay
bitvazaurozay

Новый глава Сумской ОДА сразу же побежал на поклон к московским попам

Призначений Президентом Зеленським новий Голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома першим ділом після призначення на посаду, побіг на поклін до митрополита у Сумах Євлогія Гутченка Російської Православної Церкви в Україні #Церкваокупанта


Звісно цей дивний вчинок чиновника, який є представником Володимир Зеленський на прикордонній з Росією Сумщині міг лишитися не поміченим, але факт зустрічі на власному офіційному сайті засвідчили представники Московського Патріархату на Сумщині.

Знаково, що жоден представник влади не приходив на зустріч до Євлогія з 2014 року після початку російської агресії проти України, а пан Василь Хома порушив цей бойкот релігійної організації з духовним центром у країні агресорі - Російській Федерації.


Навіщо головний державний чиновник на Сумщині бігає на зустрічі з російським церковним діячем? Цікаво буде оцінка дій Хоми з боку Офіс Президента України?

Andriy Kovalov
Tags: #Церкваокупанта, 5-та колона, МПвУ, РПЦ, гібридна церква, пидорасы, предатели, сепаратисти
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments