bitvazaurozay

На Закарпатье председатель с депутатами спели венгерский гимн

Хіба це не розпалювання міжнаціональної ворожнечі? У день гідності і свободи України депутати Закарпаття приймали присягу і співали угорський гімн. Виходить, що присягали на вірність сусідній державі?  Хіба це не розпалювання міжнаціональної ворожнечі? У день гідності і свободи України депутати Закарпаття приймали присягу і співали угорський гімн. Виходить, що присягали на вірність сусідній державі?  

Скандал на Закарпатті: у Сюртівській ОТГ голова з депутатами після присяги співали угорський гімн.  Про ” подвиги” цього одіозного екс-голови Сюртівської сільської ради вже писали у ЗМІ. На жаль, правопохоронні органи скромно мовчать. На місці колишнього клубу зараз ресторан, приміщення сільради виставлено га продажу, але…. правопохоронці мовчать. Мовчать і про той факт, що голова ОТГ в інтерв’ю стверджував, що українці вороже ставляться до угорців. Хіба це не розпалювання міжнаціональної ворожнечі? Про фальсифікацію виборів взагалі окрема тема. Безкарність породжує нові злочини. У день гідності і свободи України у Сюртівській ОТГ приймали присягу і співали угорський гімн. Виходить, що присягали на вірність сусідній державі? У нас готують кримський сценарій, а потім плакатимуться і голоситимуть про втрату Закарпаття? Здається, сценарій відкатаний. Про подальші факти злодіянь у наступних матеріалах.  

Написали і розмістили відео Закарпаття ТОП.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.