bitvazaurozay

Єрархи УПЦ МП проігнорували молитву за жертв Голодомору

У суботу, 28 листопада, відбулась головна панахида країни за жертвами голодоморів. У ній помолились 7 єпископів ПЦУ на чолі з митрополитом Епіфанієм та 2 єпископи УГКЦ на чолі із архієпископом Святославом. Служителі московського патріархату проігнорували молитву за жертв Голодомору.

Про це пише «Духовний фронт України».

Трансляцію жалобного заходу Православна церква України вела на своїй сторінці у Facebook. У ПЦУ відзначили, що вони разом із українцями моляться «за упокій кожної душі, яка зазнала жахливої смерті від Голодоморів».

Окрім ПЦУ участь у молебні  брали представники Української греко-католицької церкви, проте московський патріархат проігнорував молитовний захід.

За словами священника ПЦУ Віктора Мартиненка, представники РПЦвУ проігнорували не тільки публічні заходи, присвячені роковинам Голодомору. Офіційні ресурси московської церкви та її прихильників не згадали про роковини жодним чином.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.