bitvazaurozay

ТОП-5 фактів про нового очільника ДержДепартаменту США

Ентоні Блінкен стане держсекретарем США при новообраному президенті Джо Байдені. ТОП-5 фактів про нового очільника ДержДепартаменту США (аналог міністра закордонних справ):

1️⃣ Ще у 2019 році Блінкен розповідав американським ЗМІ, що він є онуком українського емігранта.

2️⃣ Блінкен чудово орієнтується у справах України та неодноразово у 2009-2017 роках приїжджав сюди з офіційними візитами та вів перемовини з Порошенком. Згодом він неодноразово коментував політику Росії щодо України. Він недвозначно заявляв про пряму причетність Москви до подій на Донбасі, називав сепаратистів «російськими маріонетками».

3️⃣ Блінкен доволі високо оцінив успіхи України після Революції Гідності та за часів президентства Порошенка. За його словами: «Україна зробила надзвичайні кроки за минулі півтора року: посеред конфлікту, посеред агресії, для того, щоб рухатися уперед. Робота ще не завершена, але вона дуже важлива. Це, звичайно, підписання асоціації з Євросоюзом, досягнення вільних чесних виборів, початок глибоких і всебічних економічних і політичних реформ, включно з законами для підвищення прозорості державних закупівель, зменшення урядової неефективності та корупції, очищення українського енергетичного сектору, створення більш прозорої банківської системи та залучення іноземних інвесторів для створення нового антикорупційного агентства».

4️⃣ Блінкен одним з перших американських дипломатів ще у 2014 році повідомив, що США вивчають можливість надати Україні летальну зброю, щоб підтримати її у конфлікті з Росією. Коментуючи чергове загострення на Донбасі, Блінкен зазначив, що президент РФ Володимир Путін роздмухує і заморожує конфлікт, коли йому це вигідно. На його думку, якщо раніше виключно дипломатичні важелі та економічні санкції щодо Росії були виправданими, то тепер настав час жорсткіших методів.

5️⃣ Окремо Блінкен наголошував на необхідності продовження руху на шляху «непопулярних», але необхідних реформ в Україні, які були розпочаті за президентства Порошенка. Закликав боротися з корупцією, проводити децентралізацію, налагодити співпрацю з МВФ та виконати вимоги міжнародних партнерів.

З впевненістю можемо сказати, що Ентоні Блінкен – це досвідчений політик, який глибоко розуміється в українському питанні. Надзвичайно важливим є те, що значна частина його уваги буде прикута до України та питанню війни з Росією. І ті обіцянки для України, які були дані ним Порошенку як щодо розширення партнерських стосунків, так і щодо надання летальної зброї, будуть все ближчі до реалізації.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.