bitvazaurozay

Цю "новину" возять по тазику фраза.юа, вєсті.юа, ізвєстія.кієв.юа, і інші смітнички

Насправді, я щиро і доброзичливо намагався знайти серед мітингувальників "під домом Порошенко" учасників війни з росією. Просто поговорити. Спочатку я ставив питання "хто був?" у двох автобусах. Нікого. Потім питав у тих, хто приїхав в третьому.


Правда, з нього одразу вийшов хлопець, відразу почав волати в мегафон текст зі словами "поки наші побратими вмирають на фронті!". Ну, я підійшов (це все є на стримах). Потиснув руку - "поважаю брат, теж воював. А ти де, може перетиналися?"


Хлопець стушувався, і сказав, що - не воював. А після того, як я пояснив йому, що "наші побратими" є тільки у того, хто сам там був - вибачився.

Я продовжив пошуки. Нікого. крім одного хлопця, який "типу натякав шо був". Але на конкретне питання зривався на крик і істерику. Типу, не ваша справа, і взагалі, невідомо де ти сам був? Хоча я представився.


Не знав, хлопчина, що в нашому середовищі так розмову не ведуть.

Але тут сьогодні lenta.ua (що для мене мало відрізняється від ленти.ру) вибухнула статтею, де сказала, що це був не натовп нанятих студентів по 300 і "бойових хуліганів" за 1200. -


Це, увага - були ветерани (!) та націоналісти (!).


Причому ветеранів назвали як ГО “Спілка учасників АТО Київщини”
Більш за те, цю "новину" возять по тазику фраза.юа, вєсті.юа, ізвєстія.кієв.юа, і інші смітнички. А до вечора, думаю, їх буде ще більше, разом з російськими змі.


Оскільки організації с точно такою назвою (наскільки я знаю) не існує, але вона схожа мінімум на шість, що можуть співпасти з цим - мені цікаво, кого лента.юа хотіла сюди пристебнути.


І якщо можна - натегайте мені тут сторінки организацій зі схожими назвами.
І якщо можна - ветеранські спілки Київа, зверніть увагу, що якась помийка сміє полоскати в роті фейки про ваші організації.

Бо я щиро не вірю в участь будь якої ветеранської спільноти у цьому цирку. Бо не можуть ветерани брати участь у заході, головний спікер якої (який не воював) на камеру переконував мене (знаючи хто я) -що "росія з нами не воює".


І головне - прийняли участь у цілком платному треші (а докази ми навели і наведемо ще). Хоча, на відео все видно. І зізнання учасників у тому, що вони "просто заробляють" - знято і розповсюджено.

А націоналісти мають на "ленту" образитися окремо. Бо ті наративи про мову, про державу, що задвигали у рупор, і оце "росія з нами не воює" - і націоналізм несумісні.


Тим більш - участь у платному шоу.

Ну, а сьогодні вони влаштовують другу серію. Мабуть знов "ветеранів" підвезуть.

Якщо що, пруф на цьому смітнику - https://lenta.ua/atoshniki-i-natsionalisty-prishli-pod-dom…/

P.S. Особливо ору з того, що єдині справжні ветерани у тої локації (тобто ми) - виявилися "співробітниками приватної охоронної фірми" яки зі зброєю в руках намагалися тіснити мирних протестувальників.

Гліб Бабіч

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.