bitvazaurozay

Що Джо Байден пообіцяв зробити для нашої нації як Президент США?


Єгор Соболєв сейчас  в раздумьях.Подписаться18 ч.

Що Джо Байден пообіцяв зробити для нашої нації як Президент США?

"Я зроблю Україну пріоритетом американської зовнішньої політики. В частині оборони, я надам більше воєнної підтримки - включаючи зброю - щоб посилити здатність України захищатися.

В економічній сфері я працюватиму, щоб збільшити прямі західні інвестиції і підтримку української енергетичної незалежності від Росії, особливо якщо Nordstream II буде побудований у найближчий рік - бо це проект ставить під загрозу доступ України до російського газу.

Я також забезпечу, щоб вся американська підтримка Україні суворо залежала від антикорупційних реформ, включно з призначенням антикорупційних прокурорів та суддів.

Врешті решт, я забезпечу значно більшу дипломатичну роль США - разом з Францією та Німеччиною - у перемовинах з Росією. Для дипломатії важливо мати сильніші важелі впливу - це означає більше роботи з нашими європейськими партнерами і союзниками, щоб Росія платила важчу ціну за триваючу війну проти України".

Я вважаю важливим, що Байден, який шість разів був в Україні як віце-Президент, буде американським лідером з найбільшою особистою обізнаністю в наших справах. Треба також розуміти, що всю останню кампанію він ніс і - завдяки внутрішньополітичній боротьбі США - далі нестиме тягар звинувачень про співпрацю його сина з українськими корупціонерами. Це вимагатиме від нього як Президента США підкресленої нетерпимості до цього нашого лиха і це дуже добре для нас! Саме тиск законів політики змусив Президента Дональда Трампа зберегти підтримку нашої Незалежності, включно з продажем Javelins та іншими символічними кроками. За що подяка і шана всьому американському народу.

А нашу домашню роботу - навчитися разом успішно і справедливо жити у вільній країні - ми точно з вами продовжимо.

Єгор Соболєв

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.