bitvazaurozay

У мережі обурилися цінами на свічки в храмі РПЦвУ

У мережі обурилися цінами на свічки в одному з храмів РПЦвУ в Києві. Фото з розцінками опубліковано на сторінці “Київ Лайф”, повідомляє Духовний фронт України.

На фото видно цінники на тоненьких свічках – від 12 до 25 гривень.

“У церквах Московського Патріархату свічки дорожчі за хліб. Мабуть, у них або віск прив’язаний до долара, або не можна економити на Богові”, – зазначили в публікації.

Користувачі мережі також прокоментували ситуацію:

“Мене завжди коробило, коли в церкві висять прейскуранти на все, це що – крамниця чи Божий Храм? А автомобілі, на яких їздять служителі культу? Про яку віру можна говорити? Подивіться на намісника Києво-Печерської лаври, він веде себе так, що начебто він… немає слів. Старці давно говорили: церкви набудують, але благодаті в них не буде. А на свята приїжджають на дорогих автомобілях не помолитися Богові, а показати своє наближення до батюшки (ніби він святий), і позмагатися, чия машина крутіша, соромно дивитися”.

“Нещодавно була в Греції. Там у храмах свічки лежать доступно, кожен може взяти і, якщо є можливість, залишити гроші, скільки людина може”.

“Церква це давно вже бізнес… високоліквідний, причому конкуренція крутіше, ніж в банківській сфері. А нових або принижують, або ліквідують”.

“Ви зайдіть в УПЦ – те ж саме, – це вже не церква, а бізнес-лавочка. Вірити треба, але ходити не варто. Посередників між Богом і народом багато стало”.

“Люди, ну ви дивні… ви бачили на яких джипах ці “святі отці” катаються… а бензин нині дорогий і ці джипи потрібно заправляти… Тому “купи свічку” і “подай на храм”, зрозуміло, куди йдуть ці гроші… Кадило крутиться – лавеха каламутиться”.

“Всі ці продажні попи вже давно відійшли від Бога. Нема чого туди ходити”.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.