bitvazaurozay

Вселенський патріарх про тих, хто проти ПЦУ: Вони роблять це не з церковного інтересу

Фото: 5 канал

Вселенський патріарх Варфоломій І, сказав, що ті ієрархи Кіпру, які виступають проти рішення свого Предстоятеля визнати Автокефалію Церкви України, роблять це не з церковного інтересу, а навпаки, через байдужість та служіння чужим цілям.

Про це Вселенський патріарх сказав у ефірі радіостанції РІК, передає архімандрит Романос Анастасіадіс.

Нагадаємо, раніше ми публікували відповідь єрархам Кіпрської церкви, які повстали проти рішення архієпископа Хризостома. Йдеться про митрополита Кіккського Никифора, митрополита Лімасольського Афанасія, митрополита Тамасоського Ісаї і митрополита Амафундського Миколая.

За словами Вселенського патріарха, цими ієрархами керують не благі наміри заради церковного процвітання, а навпаки, вони служать чужим інтересам.

Відомо, що вищезгадані митрополити тісно контактують із росіянами й навіть будують церкви у російському стилі за гроші російських меценатів. За такі щедрі дарунки вони «відпрацьовували» інтереси Кремля й виступили проти автокефалії ПЦУ, засудивши рішення предстоятеля Кіпрської церкви архієпископа Хризостома. Останній 24 жовтня за літургією згадав ім’я Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, цим самим визнавши автокефалію Православної Церкви України. Пізніше стало відомо що Предстоятель Кіпрської Церкви 20 жовтня повідомив Вселенського патріарха про визнання ПЦУ.

Церква на Кіпрі в росій
Церква на Кіпрі в росій

Церква на Кіпрі в російському стилі побудована за російські гроші

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.