bitvazaurozay

Как клоун Иванов в выходной и в обуви на стульчике в ОГА стоял

 Робочі моменти: як Іванов у взутті на стільці в ОДА стояв

На своїй сторінці у Facebook один з чернігівських фотографів опублікував світлину, на якій Дмитро Іванов - кандидат в обласну раду від «Слуги народу» показав рівень своєї культури.

В неділю в приміщенні облдержадміністрації Дмитро Іванов разом з фотографом у вуличному взутті залізли на м'які стільці, щоб зробити фото.

Наше видання поцікавилося у Дмитра Іванова: навіщо було ставати взутими на стільці? Та хто їх впустив до приміщення ОДА у вихідний день? Однак Дмитро Іванов, під час телефонного дзвінка, вислухавши запитання, послався на поганий зв'язок та згодом вимкнув телефон.Тож, коментар отримати не вдалося.

В охороні ОДА чіткої відповіді на те, на якій підставі сторонні люди знаходились в приміщенні ОДА у вихідний день нам не дали.

За інформацією наших джерел, Дмитро Іванов розглядається на посаду першого заступника голови Чернігівської ОДА. Тож, можливо, дане фото зовсім скоро побачимо на офіційному сайті адміністрації.

ПіК: події і коментарі - pik.cn.ua

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.