bitvazaurozay

Епатажний батюшка блогер ПЦУ про політику, порохоботство, Зеленського та...

Прокидаєшся зранку, нікого не чіпаєш, молишся. Хочеш зосередитися на різниці між одкровенням споглядання і апофатичним богослів'ям... Але переглядаєш приватні повідомлення на фб. Це потрібно, бо дуже часто там молитовні прохання, та інші негайні проблеми парафіян, котрі необхідно вирішувати. І там знаходиш вимогу негайно виконати обіцянку про написання програми. 

Дивишся на пост, під яким має бути 5к реакцій. Там ледь дотягує до 3.5, але автор вимоги тобі доводить, що по правилам фб рахуються не лише реакції під оригінальним постом, але ще й під перепостами. Ну а завдячуючи вам, та особливо моїй улюбленій Цьотка Галька зі Львова. Реінкарнація. 5к реакцій вже назбиралося.  Сперечатися немає сенсу. Прийдеться красиво оформлювати ідеї і писати програму. Я ж не політик якийсь. Я блогер, а блогер має відповідати за свої слова.  

Ну а поки я пишу, можете подивитися велике герменевтичне інтерв'ю з Дедюхіним. Зізнаюся чесно. Я його сам не дивився. Чукча не телеглядач. Чукча письменник, вашою милістю.  Якщо в інтерв'ю буде щось цікаве - розкажете.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.