bitvazaurozay

Єврейська Поліція на службі у Гітлера… 150 000 тис. євреїв служили Гітлеру…

Коли президент Ізраїлю Реувен Рівлін каже, що українці та ОУН причетні до масових вбивство біля 1,5 мільйона євреїв. Але не згадує про євреїв, що служили третьому рейху ...то це що? https://www.youtube.com/watch?v=qeDZO1u9rwQ

НЕЗРУЧНА ПРАВДА !!!

Єврейська поліція (нім. Jüdischer Ordnungsdienst) - найменування «Служби порядку», - для забезпечення порядку, функції єврейської поліції можна розділити на три типи:

- виконання німецьких наказів, отриманих через юденрат або безпосередньо від окупаційної влади;

- виконання розпоряджень юденрата в зв'язку з його заходами: збір контрибуцій.

- задоволення внутрішніх потреб єврейської громади: охорона вулиць гетто, охорона входу і виходу з гетто. В Європі членами юденратів призначалося багато відомих єврейських громадських діячів, активістів єврейських політичних партій, релігійних і благодійних організацій. По ходу окупації німці створювали на територіях Польщі та СРСР гетто - закриті єврейські райони в великих містах. Для управління внутрішнім життям гетто було вирішено створити адміністративний орган, що складається з євреїв. Такий орган називався «юденрат» (нім. Judenrat - «єврейська рада»). було створено 101 «юденрат».

У повноваження «юденрата» входило реєстрація євреїв, забезпечення господарського життя і порядку в гетто, збір грошових коштів, розподіл провізії, відбір кандидатів для роботи в трудових таборах, а також виконання розпоряджень окупаційної влади.

Чому єврей йшов в поліцію?


По-перше, їх годували й одягали, а в умовах гетто це було важливо.
По-друге, поліцейському видавалася пайок…майже необмежена влада усередині гетто. Цим багато хто користувався і з часом багато поліцейських, колишні пристойні люди, повністю розбещувалися, перетворювалися на хабарників, корупціонерів і садистів.


Спочатку, до речі, євреї позитивно сприйняли створення єврейської поліції… вони сподівалися на поблажки і співчуття - все ж свої. Однак у міру швидкого посилення режиму в гетто поліцейські не знали пощади. Їх аргументом було: «Що ви від нас хочете: не ми, так німці зроблять це». Поліцейські в багатьох випадках були ще жорсткіше, ніж німці. Поліцейські не соромилися та ж розкопувати могили і виривати у небіжчиків золоті зуби.


Хабарництво і побори у варшавському гетто досягло астрономічних розмірів. Члени «юденрата» і єврейська поліція наживали на цьому шалені бариші. Наприклад, в гетто німцями було дозволено мати лише 70 хлібопекарень, паралельно ж існувало ще 800 підпільних. Вони використовували нелегально провезений в гетто сировину. За ідеєю, євреї, службовці в поліції і адміністрації повинні були б ховати їх від німців і радіти - більше євреїв-одноплемінників зможе вижити від додаткового хліба. На ділі ж власники таких підпільних хлібопекарень обкладалися великою «мздой» своєї ж поліції і «юденрата» - в разі відмови платити їх чекало викриття і смерть.


Єврейська поліція брала «мзду» також з контрабандистів, які привозять в гетто продовольство та інші речі. Контрабандним перевезенням товарів займалася, до речі, і сама єврейська поліція. Спочатку єврейські поліцейські мали можливість залишати межі гетто. Вони цим користувалися і щодня проносили продукти, які продавали по шаленим цінами. Через кілька місяців німецькі власті почали заарештовувати єврейських поліцейських поза межами гетто.


Поліція і агенти-євреї видавали німцям євреїв-підпільників. Навесні-влітку 1942 року у варшавському гетто почалися перші арешти і вбивства за списками, підготовленими ними. Доходило до абсурду. Наприклад, німець за походженням, адвокат Бенедиктович збирав для євреїв гроші, допомагав вибратися з гетто. За доносом єврея - агента гестапо він був заарештований і просидів дев'ять місяців у в'язниці!
«Юденрата»


Члени «юденрата», міцно пов'язані з поліцією, також тероризували населення гетто. «Юденрата» займався розподілом харчування в гетто, що давало серйозний привід для збагачення - в 1941 році надходження від продажу хлібних талонів становили понад дві третини доходів «юденрата». , В «юденрата» примудрялися брати мзду навіть з вуличних жебраків.

Члени «юденратів», поліцейські, шахраї і спекулянти, нажившись на смертях інших євреїв, могли відвідувати театри (в Варшавському гетто було 6 театрів), ресторани, кафе, купувати газети та користуватися іншими благами. Вони влаштовували пишні весілля, одягали своїх жінок в хутра і дарували їм діаманти!

Олег Иванов

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.