bitvazaurozay

Как в Чернигове облажались с новыми памятниками

У Чернігові завершили встановлення скульптур на Валу. Там поставили скульптури полковника Мартина Небаби та архієпископа Лазаря Барановича, а також макет стародавнього Дитинця. Це все додали до двох бронзових пам'ятників князю Мстиславу та Нестору Літописцю, які були встановлені у серпні.

Ідея створити макет древнього Дитинця прийшла три роки тому Олександру Бондарю.

ФОТО: Управління ЖКГ Чернігівської міської ради

У Чернігові на Валу встановили ще дві скульптури та макет Дитинця

За словами начальника управління ЖКГ Ярослава Куца, на макет валу з міського бюджету витратили 900 тисяч гривень. На скульптурну композицію князя Мстислава та Нестора Літописця витратили 3 мільйони гривень.

Мільйон сімсот тисяч гривень обійшлися місту композиції полковника Мартина Небаби, який входив до найближчого оточення гетьмана Хмельницького, та засновника Чернігівського книговидавництва Лазаря Барановича.

Всі скульптури виготовлялися у Києві. Роботу виконував київський скульптор Олексій Шевченко.

Офіційне відкриття історико-культурної композиції відбулося 25 вересня в рамках святкування Дня міста.

Столичний скульптор Олексій Шевченко за основу взяв прижиттєвий портрет відомого чернігівського архієпископа Лазаря Барановича, але щось пішо не так і скульптура вийшла чомусь без мантії й в пальто, що і викликало здивування чернігівських священників.

Невже за 700 000 грн не можна було зробити якісну роботу? Чому ніхто не проконсультувався у місцевих священників і зробив ось таку халтуру?


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.