bitvazaurozay

Вони вкрали стільки що вистачило звалити президента і правоохоронців які їх переслідували

Тобто #Мінюст США встановив, що #Коломойський з подільниками, серед яких нєкто Мордехай Корф, Урієль Лабер, Хаїм Шошет, Геннадій Боголюбов та інші члени #ОЗУ викрали в України 5,5 млрд доларів і легалізували їх в США шляхом скупки офісних приміщень, фабрик-заводів-пароходів.

А в пограбованій Україні такого Мін'юст не встановив. В Україні Мін'юст допомагає Суркісам ще раз отримати 6 млрд грн викрадених з Приватбанку.

Прикол достойний тупого 95 кварталу.
В США це злочинці, що на крадене скупили майно в Луїсвілі, Далласі, Клівленді, Майямі, Кентуккі і тд, а в пограбованій Україні ця банда - досточтімиє гражданє, з якими президент особисто зустрічається в своєму кабінеті.

А ну, лисий з кварталу, заспівай якусь шуточку.

Вони вкрали стільки, що вистачило звалити президента і правоохоронців, які їх переслідували, виграти вибори, поставити свого президента, який сам з награбованого отримав 41 млн дол на свою #ГрінФемілілтд, позакривали справи проти себе і тепер знову грабують Україну. Всього за один рік в одному лише Центренерго мільярдні прибутки вони перетворити в 6 млрд грн збитків, які в нахабну повісити на державу. Ненажерливі покидьки вкрали маски під час епідемії, зерно з Держрезерву на випадок голоду, заселили своїх діток в державні дачі, від яких обіцяли відмовитися, вкрали гроші на боротьбу з Ковід через асфальтні схеми, коли кілометр дороги став втричі дорожчим за часи бариги, і тепер націлились розпродати ще й землю.

Внутрішня окупація передає привіт з фоточки, лохи.

Джон Сміт

 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.