bitvazaurozay

Віряни не пускають до храму священника РПЦвУ який привітав Путіна з Днем ангела

У селі Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області селяни повісили новий замок на храм преподобного Сергія Радонежського РПЦвУ (УПЦ МП).

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на видання Буг.

Сталося це 5 серпня, після того, як миряни дізналися, що священник Олексій Шаран привітав у Facebook президента РФ Володимира Путіна з Днем ангела.

Зазначається, що віряни обурені діями настоятеля храму.

Інформацію про закриття храму підтвердив голова ОТГ Сергій Панасевич, зазначивши, що йому подзвонили анонімно та повідомили про подію.

Також передбачають, що цього тижня перед храмом відбудуться збори селян, де обговорюватимуть подію, хочуть бачити на них і самого священника Шарана.

Як повідомлялося раніше, сам священнослужитель заявив, що привітав Путіна помилково.

“28 липня я вітав іменинників, як завжди, з Днем ангела. За традицією, набраний текст взяв на розсилку всім, хто носить ім’я Володимир. Оскільки добре не розбираюся в смартфонах і Фейсбуці, то помилково в розсилку потрапив президент РФ. Друзі побачили, підказали і я привітання видалив”, – написав він.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.