bitvazaurozay

Як Кравчук здав Україну

Чи знали ви, що після розпаду Радянського Союзу Україна володіла третім (!) ядерним арсеналом у світі? Це - 176 міжконтинентальних балістичних ракет, стратегічні бомбардувальники, які здатні нести ядерну зброю та близько 4 тисяч тактичних ядерних боєзарядів.

"Занепокоєний" світ вимагав від України відмови від статусу ядерної держави. Леонід Кравчук підписав документ, який проголошував відмову України від ядерної зброї. Натомість, Україні гарантували безпеку США, Велика Британія та Росія.

Тактична ядерна зброя була "таємно" вивезена з України росіянами ще у перші роки Незалежності. 10 з 19 стратегічних бомбардувальників, які не мали аналогів у світі, були розпиляні на військовому аеродромі поблизу Прилук. Один залишили як експонат у музеї. Ще 8 віддали Росії - таким чином "сплативши за газ". "Дешевий російський газ" завжди дорого коштує Україні, чи не так?

Існує думка, що Україні не потрібна була ця зброя, адже "ключі" від неї були у росіян. Окрім того, установки запрограмували так, що ті не могли бути спрямованими у сторону Росії. Втім, існує й інша думка: всю ядерну зброю можна було "перепрограмувати" - в Україні було достатньо фахівців та потужностей.

Вчора ж Леонід Кравчук був вповноважений представляти інтереси України у Тристоронній контактній групі російсько-української війни. Але, видається, що Леонід Макарович національні інтереси може тільки здавати, аж ніяк не представляти.

А ви як гадаєте?

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.