bitvazaurozay

Юдейські свята стануть державними в Україні

Песах, Рош-Гашана, Ханука стануть державаними святами в Україні

Єврейська громада міста Києва привітала рішення президента  Володимира Зеленського про можливість надати трьом великим Юдейським святам статусу державних. Про це йдеться в указі глав держави №303/2020, що оприлюднено на офіційному веб-порталі Глави Держави.

«З метою забезпечення конституційних прав і свобод громадян, реалізації рівних прав та можливостей усіх віруючих, вшанування історії, культури, традицій українського суспільства як багатонаціонального та багатоконфесійного постановляю:

1. Кабінету Міністрів України у взаємодії зі Всеукраїнською Радою Церков, релігійними організаціями, Українським інститутом національної пам’яті опрацювати питання щодо надання державного статусу окремим релігійним святам, зокрема таким: Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Гашана, Ханука, Великдень християн західного обряду та іншим, внести на розгляд Верховної Ради України відповідний законопроект.

2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування».

«Єврейська громада Києва завжди підкреслювала у інтерв'ю іноземним ЗМІ, а також на зустрічах з міністром культури и головою Держетнополітики що Україна – це толерантна і полікультурна країна, де дружньо живуть разом люди різного віросповідання, яких об'єднує любов до України, патріотизм та бажання розвивати її. Так, наприклад, представники мусульманської спільноти неодноразово запрошували Рабина Марковича виступити з лекціями, які мали неабиякий інтерес», – зазначив головний Рабин Києва рав Йонатан Бін'ямін Маркович. 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.