bitvazaurozay

Зеленые человечки здорового человека

В ході заворушень вуличних банд в Чикаго в цьому році були вже застрелені 414 чоловік - це антирекорд по вбивствах за більш ніж 40 років. У Нью-Йорку число Шутінгів зросло (https://www.breitbart.com/…/de-blasios-new-york-shootings-…/ ) на 220% (це стрілянина по людях в місці масового їх скупчення з метою укласти якомога більше людей.), поки мерія міста займається скороченням витрат на поліцію і малюванням муралів "Black Lives Matter" на асфальті у Trump Tower

Введення "зелених чоловічків" в великі мегаполіси - це легкий спосіб для Трампа показати свою прихильність доктрині "закону і порядків", при цьому не вдаючись до радикальних заходів на кшталт комендантської години або застосування регулярної армії.

Операція Легенда: так називається (https://www.foxnews.com/…/trump-surge-federal-chicago-spike…) план по розгортанню воєнізованих частин Департаменту внутрішньої безпеки в найбільших містах США.

Надивившись на те, що відбувається в Портленді та інших ліберальних мегаполісах, американці масово скуповують (https://www.zerohedge.com/…/americans-are-buying-guns-recor…) зброю. Динаміка продажів на вогнепальну зброю виросла на 75-85% в порівнянні з минулим роком. Це свого роду страховка на випадок перемоги Байдена на виборах: адже тоді перед бунтівниками "антифа" вже ніхто не стане.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.