bitvazaurozay

Зеленському вже не довіряють 49% українців

Опитування свідчить, що Зеленському не довіряють 49% українців.

Президенту України Володимиру Зеленському не довіряють 49% опитаних українців.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова спільно з Фондом “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва” з 3 по 9 липня.

“Зеленський залишається політиком з найвищим рівнем довіри (44%), однак не довіряють йому 49%, що робить баланс довіри та недовіри негативним”, – зазначають соціологи.

Згідно з результатами дослідження, голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову довіряють 39% опитаних, не довіряють – 45%. Водночас прем’єр-міністру Денису Шмигалю – 14% і 62% відповідно, а голові Офісу президента Андрію Єрмаку – 9% та 48% відповідно.

“40,5% громадянпогоджуються, що президент Володимир Зеленський є чесною і порядною людиною, але про більшість членів його політичної команди цього не можуть сказати”, – йдеться у дослідженні.

Так, 9% опитаних схиляються до відповіді про чесність, порядність і президента, і його політичної команди. Водночас 33% вважають, що ані президент, ані більшість членів його команди – не є чесними і порядними людьми.

Дослідження проводилось методом інтерв’ю за місцем проживання респондентів. Було опитано 2022 осіб віком від 18 років у всіх регіонах України, окрім окупованого Криму та територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.