bitvazaurozay

На Львівщині вдруге впіймали на торгівлі зброєю священника РПЦ


Священик вдома переробляв стартові пістолети на вогнепальні.

48-річний священик з села Бортятин Мостиського району переробляв стартові пістолети на вогнепальну зброю і продавав їх в інтернеті. Чоловіка затримали правоохоронці, а продану зброю вилучають у трьох областях. Торік священика уже затримували за торгівлю зброєю, однак звільнили його від покарання.

За інформацією правоохоронців, 48-річний мешканець Львівщини через інтернет купував стартові та шумові пістолети. В домашніх умовах він видаляв заводські втулки з каналу стволів та закривав газовідвідні отвори, які забезпечують роботу автоматики при стрільбі, змінюючи штатний ствол на саморобний. Таким чином, пістолети ставали вогнепальними та придатними для стрільби.

Таку зброю чоловік продавав через інтернет, пересилаючи замовникам товар «Новою Поштою». Саме у приміщенні пошти у Львові і вилучили пістолет, патрони, магазини до зброї та глушник. Наразі ще тривають обшуки на Львівщині, Черкащині та Київщині. Наразі вже вилучено 8 пістолетів, рушницю, 15 магазинів, 6 глушників, 165 набоїв, світлошумові гранати.

Окрім цього, правоохоронці шукають осіб, які можуть бути причетними до злочину.

Зазначимо, що торік році цей священик вже був засуджений за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) ККУ і досі перебував на іспитовому терміні. Тоді ZAXID.NET повідомляв, що затриманий ‒ В’ячеслав Коновалов 1972 року народження.

Щоб знову не потрапити в поле зору поліцейських після першого свого затримання, під час купівлі пістолетів та відправки їх поштою чоловік використовував несправжнє ім’я. Тепер священику загрожує ув'язнення до семи років.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.