bitvazaurozay

Апологія Кривавого Пастора

«Не мир приніс Я на землю, але меч» - сказав Ісус Христос всім нам. Він прийшов на Суд, даби розділити добро і зло, пасивність та пасіонарність, воїна та зрадника.


«На суд Я прийшов у цей світ, щоб бачили темні, а видющі щоб стали незрячі.» Ін.9.39


Ісус Христос розділяє світ правдою. Але диявол не просто використовує брехню. Диявол придумав постправду, світ, в якому він намагається змішати злодія та пограбованого, добро і зло, агресора та жертву, світло та темряву, Бога та «русский мир».


Суд Божій у тому і полягає, щоби мечем Його Слова розділити світ постправди і не казати: «всі однакові», а таки визначити правильну сторону, бо «піднятися» - це завжди означає встати на правильну сторону.


Що з себе уявляє зелена пліснява? Це аморфне гімняне сучество, котре не має ні вигляду ні величі, а тільки несамовиту пиху, тупість та боягузтво. Це сучество «какая разніца», та «домовимось посередині», народжене диявольським світом постправди. Бісівська потвора, коротше.


Але, слава Богу, що є і інші люди. Кривавий Пастор, наприклад. Люди, які, не бояться брати на себе відповідальність у складні часи.


Сьогодні, зелені хєрої всією сворою знов почали гавкати про, те, що Крим був зданий без пострілів. Скоти. А можливо й не скоти, а просто нетямущі ідіоти, бо коли відбувалося захоплення Криму, вони називали Україну повією, та гралися в уклонізм. Я все-таки вважаю, що вони дурні, і геть не розуміють, що якби наші військові зробили хоч декілька пострілів, то тут же сатаністи-путіністи змішали в криваву кашу всі наші військові частини, бо саме таким був їх план. І в Турчинова вистачило мудрості зберегти українських солдат, та перегрупувати війська на материку.


Відповідальність — це не плагіатити гру членом по роялю. Це інше, недоступне низшим сучествам, що живуть у своїй кокаїновій реальності. Відповідальність — це іти за правдою, а не за змієм.


Сьогодні Церква згадує народження «найбільшого серед пророків» - Іоана Предтечу. Він став найшанованішим пророком тому, що завжди казав правду, не зважаючи ні на що, без страху та лукавства. Він — приклад для багатьох віруючих людей, в тому числі і для Олександра Турчинова. І це добре. Значить ми переможемо.

Олександр Дедюхін

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.