bitvazaurozay

Що такого є в українців чого немає у жодній іншій країні? Правильно, Зеленський

В усьому світі головною причиною економічної кризи вважається COVID, і тільки в Україні 53% опитаних основним кризовим чинником вважають «некомпетентність влади».


Що такого є в українців, чого немає у жодній іншій країні? Правильно, Зеленський. Загалом, шість із десяти українців думають, що ми ідемо кудись не туди, двоє з десяти весело крокують у заданому напрямку, одного не змогли розбудити, він нічого не знає. Вуйцю, солене? – Ага. – Посолити ще? – Ага.


Рік тому незадоволених було 18%, то все порохоботи.
Так от, доки до решти населення доходить очевидне, ми з вами переходимо до наступного пункту. Є дуже тверде відчуття, що рахунок у Зе пішов на місяці, а не роки. Я не любитель конспірології, але погодьтесь, у нього щось зламалося.
Треба віддати належне, він хоч і повний нуль, але протримався довго. Буквально до кінця минулого року йому вдавалося маневрувати і нав’язувати свій порядок денного. Коли все посипалося? Після нового року і «какая разніца»? З початком карантину? Вже не суть.


Уже зараз, у липні, нам боляче дивитися на метання Вови. Я б навіть сказала, що ми співчуваємо, але ні. Я вважаю, що Зеленський персонально має отримати покарання за скоєне. І у даному випадку «я у мами дурачок» не проходить за пом’якшуючу обставину. Куди ти поліз? У супер-складну воюючу країну, з величезним масивом проблем, із живими шрамами по кожній темі. Після дійсно сильного і компетентного Президента. З дешевими узимками і у брудних чоботах туди, де кращі голови боялись кашлянути, щоб не порушити конструкцію. Що ж. Тим хто все розумів іще рік тому, потрібно визначатися. Що будемо робити відразу після відставки Зеленського? Ви ж розумієте, що часу у нас буде мало, у кращому випадку лічені дні. У той короткий проміжок, коли влада в Україні лежатиме під ногами, і дуже багатьом здаватиметься, що під ногами лежить сама Україна. І вони ринуться вперед, щоб відкусити собі шматочок. Нам потрібно знати відповіді на конкретні запитання: хто і куди біжить після відмашки. І якою буде ця відмашка.


Коли я думаю про катастрофу, яка насувається на Україну, мене охоплює паніка. Коли я думаю про людей, які зараз працюють над рятувальним ковчегом, паніка відступає. Ви знаєте цих людей, ви знаєте, що якщо у когось і є шанс це зробити іще раз – то тільки у них.


Саме час відкласти абсолютно всі претензії та амбіції і впрягтися у роботу. Своїх трьох гетьманів випустите на волю уже потім, коли пропетляємо.

Тамара Горіха Зерня
 

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.