bitvazaurozay

У Шепетівці дорогу військовій БМП перекрили легковим автомобілем: жодного танка не пропустять


Відремонтовану військову техніку не пускають на полігон.
У Шепетівці сьогодні виник конфлікт між місцевими жителями і керівництвом Шепетівського ремонтного заводу. Містяни перекрили шлях військовій техніці, що вийшла з воріт підприємства. Люди кажуть, що жоден танк їхньою вулицею не пройде.Мешканці вулиць Промислової і Гранітної заявляють, що жодної військової машини більше своїми вулицями не пустять. Люди заявляють, що військова техніка створює їм дискомфорт: викликає нервове напруження, а також псує дорожнє покриття.Водночас, військову техніку, що проходила ремонт на шепетівському підприємстві, перш ніж відправляти в зону бойових дій, потрібно обкатати на полігоні. От саме туди, на обкатування, і простувала машина, яку заблокували.


Директор ДП “Шепетівський ремонтний завод” Олег Турінський розповів, що раніше відремонтовані машини їздили до місця випробувань через територію, яка належить Шепетівському м’ясокомбінату. Однак тепер власниця м’ясокомбінату заборонила поїздки територією підприємства. Тому ремонтникам не залишилося іншої дороги.


Правоохоронці, які прибули на місце конфлікту, розібрались в усьому і визнали, що заводчани мають право переганяти свої машини міськими вулицями. Отже, протиправні дії коїть шепетівчанин, який поставив свій легковик посеред дороги. Однак люди забирати машину не хочуть і кажуть, що добиватимуться свого.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.