bitvazaurozay

При моєму Порошенку в Українську Церкву приїхав Томос, а зараз приїжджають лише російські гумконвої

При моєму Порошенку Армію не скорочували на 40 тисяч посад, а перетворили із забитої, обдертої і вічно голодної буд-сили, яка працювала виключно укладальниками чергового підвальчика у генерала на дачі, в Силу, з якою рахуються в Європі, з якою до мурашок по шкірі приємно сфотографуватися-поселфітися.

При моєму Порошенку збройові заводи і КБ не йшли на скорочений тиждень, бо нічим платити зарплату, а працювали у три зміни, щоб забезпечити оборонне замовлення Армії.

При моєму Порошенку не розповідали, що російські серіали - це наш порятунок і відрада, а щороку збільшували список фільмів, які фінансуються з бюджету , знімалися «Кіборги», «Крути» і «Заборонений». І по радіо не російську попсу крутили, а крутійший україномовний продукт, який "невідомо звідки взявся". 

При моєму Порошенку Мистецький Арсенал і Довженко Кіно не просили про допомогу покрити борги хоча б за оренду, а тільки встигали всі нові і нові афіші клепати з виставками світового рівня і зоряними іменами.

При моєму Порошенку економіка не видавала щотижня прогноз з все більшим і більшим падінням, а росла 13 кварталів поспіль, незважаючи на війну, окупацію і відрізані промислові потужності.

При моєму Порошенку світові лідери не надсилали гидливо на зустріч з нашими міністрами третіх помічників запасних писарів, а мали за честь особисто зустрітися зайвий раз то з Клімкіним, то з Омеляном. 

При моєму Порошенку у Президента був графік, розписаний по секундах і кількість зустрічей по всіх континентах, а зараз - лише гордий один візит за півроку і то в Білорусь.

При моєму Порошенку в Українську Церкву приїхав Томос, а зараз приїжджають лише російські гумконвої. Українські громадяни могли поїхати до Відня на каву заради фана, а зараз їх продають на живу вагу за особливим розпорядженням МВС, якщо роботодавець закордонний нашим клеркам сподобається.

При моєму Порошенку поліція не пиздила людей ногами на камеру, міністерства не скасовували ЗНО, тих, хто знайшов розтрати в Держфонді не звільняли, ГБР не вламувалося в музеї і не крало документи, пільговиків не позбавляли пільг, а УБД спокійно їздили в транспорті безкоштовно.

При моєму Порошенку російський газ і електрику не купували роками, а в міжнародних судах всі претензії росіян відміталися, як безглузді, і лічильник боргу методично відклацував десятки мільйонів в день.

При моєму Порошенку мінімальні зарплати і пенсії регулярно росли, а додаткові виплати не потрібно було вибивати з боєм або надавати щохвилинний графік контакту зі «шкідливим виробництвом».

При моєму Порошенку, нарешті, невинні люди не сиділи в СІЗО по півроку, тільки тому що якомусь прибитому істероіду захотілося увійти в історію.

«А при вашому Порошенку, що, краще було?»

Так, при моєму Порошенку було краще! (с)

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.