bitvazaurozay

Ще тупість любить ходити на вибори... Головне пам'ятайте що бути поруч тупих небезпечно

Тупість вбиває.

Ми, як правило, ставимось до прояву тупості дуже зверхньо, як до дитячих непорозумінь. Але тупість - це дуже потужна зброя.
З дитинства я бачив, як саморобні бомбочки відривали пальці пацанам, але то було списане на дитячу придурь. Тупість дорослих не відриває пальців, вона вбиває насправді. Своє служіння священика я починав як капелан СНІД-хоспісу і бачив як тупість вбиває. За трохи більш 10 років я бачив, як до пацієнтів в термінальній стадії приїжджали горе-проповідники і радили відмовитися від лікування, бо Бог тоді їх вилікує... Звісно, вони вмирали в страшних муках (багато хто покаявся в цьому і я їх сповідав, але було вже пізно) Потім тупі проповідники казали, що померлі мали слабку віру. Ті, хто вчасно почав лікування, живі та народили здорових дітей.
Це була моя перша справжня зустріч із смертоносною тупістю.
Далі, тупа тоска по совковському минулому, коли дешева ковбаса із "сісек і пісек", як казала моя радянська вчителька, та морозиво, яке можна було порівняти за смаком тільки з бурульками, бо більш було нема з чим... ця тупа тоска реально вбивала людей, породжуючи майдани, як спробу стряхнути з себе цю тоску, бо з нею просто неможливо жити.
Потім, Королева Тупості - дружба з Росією. В 100% випадків доведено, що це закінчується економічною дупою і поверненням в жахливе минуле (Північна Корея, Придністров'я, Абхазія....) Але клінічно тупі вважають, що з ними буде інакше... І ця тупість вбиває тисячами, її лічильник не зупиняється ні на хвилину.
Тупість не дає українця вчити мову, щоб перестати бути заручниками "руского миру" та зробити життя своїм дітям трохи безпечнішим... І ця тупість вже вбила багато людей.
Людська тупість - це воістину кровожерна істота, про яку можна писати безкінечно, бо вона скрізь...
Ще тупість любить ходити на вибори...
Головне, пам'ятайте, що бути поруч тупих небезпечно.
Молиться за їхнє вразумлєніє та тримайтеся від них подалі... бажано на відстані пострілу...

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.