bitvazaurozay

Кіров на березі Десни


Ти можеш поїхати з Кіровограда але Сергій Миронович тебе знайде кругом.) Якщо сурйозно, то що він тут робить? Та мабуть теж, що і в центрі Кропивницького в якому він ніколи не був.

Цього відморозка пристрелив один фронтовик за те, що він гуляв з його жінкою і на честь цього горе-блядуна назвали не одне місто - Кіровобад, Кіровокан, Кіровоград. Сталін використав цей випадок для того щоб почистити свої ряди і павуки в більшовитській банці тоді здорово пошматували одне одного.

Як бачимо це місце більшовицької сили так і залишили в екс-Дурнях. Згідно архівних даних про це село: "В 2 партийных организациях насчитывается 56 коммунистов, в 2 комсомольских —158 членов ВЛКСМ. Первая партийная организация основана в 1934, комсомольская — в 1922 году".

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.