bitvazaurozay

Я хочу запитати: а що змогли збудувати ви, будучи ВІЛЬНИМИ людьми?: НІХ.Я


Про Державотворення:

1. Була така країна на африканському континенті - називалася Родезія. Корисних копалин у ній не було, зате вона була доволі потужною аграрною Державою. Основою економіки були білі фермери, які вміли не тільки обробляти землю та щось на ній вирощувати. а й розумілися на торгівлі, розвитку своїх господарств і т.д. Потім сталася антиколоніальна революція і перше, що зробила влада - вигнала білих фермерів з країни, а їхнє майно Націоналізувала. І ще - перейменувала Родезію на Зімбабве.

Далі всі ми знаємо: трильйонні купюри, гіперінфляція і лайно. Зімбабве стала однією з найбідніших Держав Африки, в той час як Родезія - була однією з найбагатших.

2. Після скасування рабства в США, американці купили в Африці землю, яку назвали Ліберія і запропонували звільненим рабам повертатися на історичну батьківщину. Дехто погодився, сів на кораблі і поплив у Ліберію. По прибуттю, колишні американські раби буквально ТУТ ЖЕ оголосили себе правлячим класом Ліберії і......... Взяли в рабство місцеві племена! Апогей настав у 20-му столітті, коли в Ліберії розгорілася масштабна війна між корінними і нащадками американських рабів.

30 років вони вбивали одне одного, змінювалася влада, лилася кров і лайно. Ситуація стабілізувалася буквально декілька років тому, але Ліберія продовжує бути вкрай бідною країною.

3. Була колись така здоровенна країна в Африці, як Судан. На його території проживали як араби-мусульмани так і африканці-християни. Правлячим класом були араби, через що на територіях африканців відбувалися регулярні етнічні чистки, а в 2004-му році, в провінції Дарфур стався геноцид чорношкірого населення... Зрештою, Південний Судан в ООН заявив про наміри відділитися від Судану, проголосивши Незалежність. Під егідою ООН вони провели референдум і в 2011-му році стали незалежною Державою. Обрали владу, яка в мирі і злагоді протрималася рік.

Президент, який належить до племені Дінка, звільнив Прем'єра, який належав до племені Нуер, і в Південному Судані спалахнула громадянська війна, наслідком якої стали сотні тисяч вбитих та 2 мільйона біженців з країни. Народ, який пережив геноцид РІК не протримався і став вбивати одне одного сіючи смерть, кров і лайно. Зараз мирна угода в Південному Судані знову під загрозою...

І от коли я чую від різних людей, деякі з яких мої Друзі про те, що "Black lives matter" я питаю: а вони САМІ цінують своє життя? Ні. Вони не вміють в це. І НІКОЛИ не навчаться. А найголовніше чого я не розумію, так це те, ЯКОГО Х.Я білі люди мають ставати чи на одне коліно чи на два перед тими, хто ТУПО не здатен до Державотворення? Мандела? ХА! Зараз у Південно-африканській Республіці знаєте як? У молодої дівчини більше шансів бути зґвалтованою ніж отримати освіту.

Тому коли ці відірвані ує.ани плюндрують пам'ятник Черчіллю, переможцю у Другій Світовій Війні та Державнику, яких пошукати ще треба у світовій історії, я хочу запитати: а що змогли збудувати ви, будучи ВІЛЬНИМИ людьми?: НІХ.Я. Саме тому вони і в Гану не поїдуть, куди їх запросила тамтешня міністерка культури Барбара Отенг-Гьясі , бо там треба буде працювати, а не крамниці грабувати і ґвалтувати білих жінок, при цьому ще й вимагаючи для себе виняткових суспільно-політичних преференцій.

Назар Приходько

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.