bitvazaurozay

На Хмельниччині від коронавірусу зліг увесь монастир РПЦ

У Хмельницькій області 11 ченців Городищенського чоловічого монастиря РПЦ (в Україні) заразилися новою коронавірусною інфекцією COVID-19.

Інфіковані особи є контактними. Про це повідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет під час брифінгу 15 травня.

Інфіковані зараз знаходяться на амбулаторному лікуванні. Їх стан задовільний. Як з’ясувалося, хворі контактували з 54-річним ченцем, який раніше помер від коронавірусу.

«Остання інформація, яка надійшла перед самим брифінгом, в Хмельницькій області додалося ще 17 осіб, у яких виявили COVID-19. Тобто це вже не 235 осіб, а на 17 осіб більше. Хочу підкреслити, що серед цих 17 чоловік 11 – ченці монастиря в Городище Шепетівського району, по три людини – з міста Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району», – сказав чиновник.

За словами Габінета, збільшення випадків захворювань пов’язано з недотриманням карантинних вимог під час Великодніх свят та поминальних днів.

«З тих пір минуло два тижні, що відповідає інкубаційному періоду коронавирусной інфекції», – пояснив він.

Крім того, зараз в монастирі введений карантин, яким заборонено відвідування і проведення будь-яких заходів на його території.


Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.