bitvazaurozay

Як довго триматиметься режим Зеленського?

До моменту, коли йому припинять підігравати всередині країни.
Коли на дзвінок банкіру у прямому ефірі банкір спокійно відповість, що соррі – це не ваша компетенція від слова «зеро», по перше. А по друге, я не можу обговорювати настільки серйозні питання на примітивному рівні, ми не в кіно.


Коли на дзвінок головлікарю із забороною приймати захисне спорядження від Порошенка лікар закономірно запитає, а де костюми від охорони здоров’я? І закриє свою богадільню до повного забезпечення ЗІЗ, витратними та дезінфекцією, як це і має бути.


Коли цілий глава ОДА відмовиться публічно брехати, прикриваючи зашквари і фантазії чинного президента.


Коли ректор університету не вдаватиме клоуна, в авральному режимі збираючи масовку, яка гратиме «студентів» на зустрічі із Зеленським. (І, до речі, претендуватиме на посаду міністра освіти, не маючи за спиною звинувачень у плагіаті).


Коли військового, який заявляє про скорочення добової пайки, не садитимуть на гауптвахту на три дні на одну воду. І не робитимуть це його безпосередні командири, які прикривають не стільки свій зад, скільки зад Зеленського і його призначенців.


Коли у країні знайдеться, прокинеться чи народиться достатня кількість людей, для яких почуття власної гідності – не порожній звук. Які зрозуміють, що принижуючись перед клоуном, пригинаючись перед клоуном і плазуючи перед клоуном, неможливо збудувати гідну країну. Що плазування взагалі несумісне з цінністю будь-чого.


І якщо у попередньому абзаці вам різонуло по вухах слово «клоун» і ви захищаєте цю професію, яка є затребуваною і гідною поваги на своєму місці, тобто у цирку, ви легко можете замінити його на інше.


Профан, колаборант, запроданець… Обов’язок кожного українця – не підлаштовуватися під гру, у якій ми апріорі не можемо виграти, тому що це не наша гра. А принаймні прямо називати біле білим, а чорне чорним.

Тамара Горіха Зерня
 

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.