bitvazaurozay

Всі громадяни рівні перед законом. Але є трохи рівніші

 

Бо так склалось в нашій ̶ф̶е̶о̶д̶а̶л̶ь̶н̶і̶й̶ правовій державі. Депутати відновили норму закону, за якою судді Верховного Суду, Генпрокурор та члени їхніх сімей, які прямують з ними за кордон, не проходитимуть особистий митний огляд.

Так, закон технічний, бо після перейменування згаданих органів ці норми вмерли. Але геть не розуміємо, для чого зараз їх реанімовувати? Їх можна було просто прибрати. Але ніт. Справедливість поновлена і тепер ручна поклажа та багаж суддів і їхніх родин звільнені від огляду.

Окрім того, такий привілей мають Президент, прем’єр-міністр, перший віце-прем’єр-міністр, глава МЗС, народні депутати, судді Конституційного суду, а також члени їхніх сімей.

Додамо, що раніше судді, в тому числі Верховного суду, обурювались через зниження місячної зарплати на час карантину до 47 000 грн. І справді, як за такі гроші прожити...

Центр Протидії Корупції

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.