bitvazaurozay

Нацарювався...

У Київі, на Великій Васильківській, застрелили Валерія Давиденка. За пігодини після того як поліція "злила" цю інформацію Українській Правді, усі голінці були в курсі.

Давиденко орендував паї не лише в Голінці. І свинокомплекси будував не лише в Бахмацькому районі. Але Голінку він жалував - любив тут бувати, мав тут приятельок, їздив на Каховку, ставив ПВХ-вікна у школу й привозив діжку пива на строгий піст Дня Усікновення чесної глави Іоанна Предтечі.

Родом був із Носовки - на свою ж носовську матір записав 12 своїх компаній, бо патологічно боявся тюрми.

Побував і в Партії регіонів і цілим заступником Міністра аграрної політики в часи банди Януковича. У ті ж часи примусив сільську раду вписатися в це кодло - кодло Партії регіонів, забороненої тепер за злочини проти держави.

Після Революції гідности Валєра не втік, а вступив у Блок Петра Порошенка, обравшись депутатом Верховної Ради "від бариги". Вже 2019-го його головиха обурювалася "поганим Порошенком", хоч її шеф був його депутатом - протиріч ніхто не бачив.

Голінка, як і вся Україна, позеленіла і обрала Володьку замість Порошенка, якого 5 років тому так само одностайно підтоимувала.

Ростислав МАРТИНЮК

Не обрала тіки Слугу - якогось забулдигу, що балотувався проти Давиденка на окрузі Бахмацького району. Забулдига ледьві не переміг самовпевненого Валєру, який поширював у Голінці листівки зі списком своїх благодіянь.

Ну ладно. Обрали знову Давиденка. Не сідати ж йому в тюрму за китайські гроші, польоти в Москву під час війни й розграбування Аграрного фонду - в компанії з Приходьком.

Але навіть мандат депутата Верховної Ради не підстрахував. Хоч небіжчик колись працював у страховому бізнесі й знає: ніхто від судьби не втече.

Шкода тіки голінських земель, які гроблять ріпаками й кукурудзами:

- А шо ми? Шо ми? Це все Карґіл! Вони нам командують що сіять, - відбрехуюцця агродомівці.

І пропонують гроші за паї на 10 років уперед.

Хоча самі не знають КОЛИ скінчицця їх час. І шеф їх не знав.

У Голінці про своїх кажуть, хто помер: Нехай Царствує! Бо тут, на землі, християнин лише служить, і в службі змагається за свою Небесну Батьківщину.

А що бажати тим, хто думає, що царствує тут, на землі?

Василь Авдій

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.