bitvazaurozay

На Буковині РПЦвУ “засекретила” дані про хворих на COVID-19 священників

У Чернівецько-Буковинській єпархії РПЦвУ (УПЦ МП) опосередковано визнали, що у них є хворі на коронавірус священники і є такі, що померли, проте відмовилися офіційно оприлюднити статистику, передає “Главком”.

У відповіді на запит видання “Молодий буковинець” у Чернівецько-буковинській єпархії РПЦвУ зазначили: “Священослужителі, які хворіють, і родичі померлих священників, мабуть, хотіли би на самоті пережити важкі хвилини свого життя”.

У департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОДА повідомили, що відомство не в компетенції надавати інформацію щодо кількості хворих священників.

Радниця голови Чернівецької ОДА Марія Жиряда зазначила, що вони такою статистикою не володіють. Вона додала, що чиновники збирають статистику за професіями винятково у розрізі медичних працівників.

promo bitvazaurozay Липень 27, 20:13 Leave a comment
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.