bitvazaurozay

Усик став посміховиськом у мережі злякавшись бою з Грицаєм

Непереможного українського супертяжа Олександра Усика висміяли в інтернеті, за відмову провести бій без правил з бронзовим чемпіоном Європи з вільної боротьби Богданом Грицаєм. Користувачі назвали відео-відповідь Усика, в якій він придумує виправдання не битися зі співвітчизником - боягузтвом, передають Патріоти України.

"Один - борець, інший - боксер. Бій без правил - оптимальний варіант. Але боягуз хоче, щоб билися тільки за його правилами, Усика, світову величину, ніхто не тягнув за язик. А він зараз поводиться просто як гопник типовий - трохи рівний суперник, відразу штанці обмочив, Усик задзюрив вийти на нейтральну територію, в бої без правил, Богдан добре його провчив, може буде за язиком стежити", - пишуть користувачі.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.