bitvazaurozay

«По суті ми є одним народом»

Утвердження цієї думки в головах людей - ключове ідеологічне завдання для структури МП в Україні.

Ось - ще один живий приклад:

«У стрічці Василь Ломаченко зокрема каже, що у нього багато друзів в Росії і він не може з ними припинити спілкуватися, бо "сказали, що це країна, яка воює з нашою країною…це не вкладається у моїй голові. По суті, ми є одним народом".» https://www.pravda.com.ua/news/2020/05/6/7250578/

Це не означає, що 100% усіх священиків та мирян МП в Україні поділяють таку точку зору, свідомо працюють на цю ідеологічну схему, тощо. Мабуть тих, хто усвідомлено живе «русскім міром» - порівнянна меншість з усіх приналежних до МП.

Але структурно, як організація, МП в Україні продовжує працювати на втілення ідеологеми «адіннарот». Що знову і знову підтверджується практикою.

У свою чергу ця ідеологема - база для російської агресії проти України. Бо визнання такої ідеологеми виправдовує війну тим, що вона - не напад на іншу країну, а «боротьба за возз’єднання».

А якщо я не правий, то цікаво було би почути/побачити, хто в нинішній МПвУ з її публічних облич послідовно поширює і обстоює протилежну точку зору.

На фото: з проекту капища російського імперського мілітаризму - т.зв. «Головного храму Збройних сил РФ» під Москвою.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.