bitvazaurozay

Где Онуфрий? Чувака никто не видел уже более 2 недель

На третій тиждень після Великодня, на Facebook-сторінці Чернівецько-Буковинської єпархії, яку до призначення Предстоятем очолював Онуфрій, опублікували його проповідь про жон-мироносиць.

Проте це минулорічне відео, показане в ефірі телеканалу “Інтер” (11 травня 2019)  у програмі “Слово Предстоятеля”, передає Cerkvarium.

Це викликало питання, а що сталось?

Останній раз очільник Московського патріархату в Україні митрополит Онуфрій з’явився на публіці 14 квітня, коли він привітав вірян зі Страсною седмицею. Фотографій чи відео з Великоднього богослужіння 18-19 квітня так і не було оприлюднено, лише розповсюджено офіційне привітання, яке невідомо коли було записано.

Перед тим низка ЗМІ оприлюднила інформацію, що митрополит Онуфрій та митрополит Антоній госпіталізовані у Центр Серця Бориса Тодурова, у спеціальні т.з. “бокси Новінського”, з підозрою на коронавірус. Відтоді митрополит Онуфрій не з’являвся на публіці.  Сам Новінський повідомив, що в нього підтверджено коронавірус.

Нещодавно також було оприлюднено відео з промовою митрополита Павла, намісника Києво-Печерської лаври, зняте начебто після його виписки з Олександрівської лікарні. Дату запису цього відео теж встановити неможливо. На ньому митрополит Павло у зеленому облачені, яке традиційно не використовується ані на Страсному, ані на Світлому тижні. Ймовірно, відео було записано на Вербну неділю (12 квітня), тобто завчасно, але оприлюднено пізніше (20 квітня).

Коли в УПЦ МП постійно приховують суспільно значущу інформацію щодо своїх захворілих, постає питання – а куди подівся сам предстоятель цієї церкви? Який стан його здоров’я? Чи здатен він керувати церквою? Якщо не здатен – то хто керує УПЦ МП і на якій канонічній підставі? На жаль, поки що ані громадськість, ані віряни цієї церкви не мають відповідей на ці запитання.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.