bitvazaurozay

Як голова Сосницької ОТГ закликає реставрувати Московські церкви

В Сосниці Чернігівської області на відміну від сусідніх райцентрів діють тільки храми Московського патріархату. Та і в районі крім церков РПЦвУ існую лише одна парафія ПЦУ в далеко не самому великому селі Хлопяники, але замість того щоб хоч якось виправити цю ситуацію місцева влада на всіх рівнях топить зі всієї сили за Московську церкву.

Нехай вже стара номенклатура за звичкою тягне за улюблених московських батюшок, але ж і так звані молоді кадри роблять те саме, якщо ще й не з більшим азартом. Ось і «молодий кадр», селищний голова Андрій Портний нещодавно розмістив на своїй сторінці в ФБ заклик ремонтувати діючий храм РПЦвУ, наче у цієї релігійної організації мало спонсорів-мільярдерів таких як Вадим Новінський чи одіозні нардепи Дубіль чи Рибаков.

Отак от недолугі хохли укріплюють та фарбують московське релігійне ярмо на власній шиї, ще й сердяться коли їм кажеш правду. Ненача люди подуріли. (с)

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.