bitvazaurozay

У селі Зоря з коронавірусом зліг церковний хор після поїздки в Почаївську лавру

У Зорі діє особливий режим пересування.

Коронавірус у Зорю Рівненського району привезли із Почаївської лаври, не зважаючи на велику кількість хворих, у місцевому храмі УПЦ МП й досі правлять велелюдні богослужіння.

Про це журналістам видання Район.Медицина повідомили місцеві жителі.

Люди розповідають, що хор тутешнього храму УПЦ (МП) нещодавно їздив до Почаївської лаври. Не задовго по тому, у селі стали фіксувати перші випадки коронавірусної хвороби. Нині Соvid-19 підтвердили у майже 50 жителів села.

«У Зорі вірус рознесли під час церковних богослужінь. У всіх хористів МП підтвердили діагноз. Частина з них у важкому стані лікується в Рівному. У селі усі пересварилися, погрожують розправою», – кажуть люди.

Додамо, що, коментуючи ситуацію, зорянці бояться називати себе. Аргументують: за розголос погрожують спалити будинок.

Нагадаємо, що кілька днів тому, зважаючи на велику кількість інфікованих, село закрили на карантин. Тут облаштували три пости, перекривши решту виїздів із населеного пункту. До Зорі пропускають лише спеціальний та визначений транспорт. Встановили також обмеження на пересування: жителям заборонено перебувати на вулиці з 20:00 до 8:00.

Попри це, у храмі не припинили богослужінь. Навпаки, місцевий священник закликає людей приходити на службу.

«Для кого той карантин? Чому більшість свідомих жителів села місяцями сидять дома, щоб не наразити на небезпеку себе та інших, а комусь - обмеження до лампочки?», – обурюються люди.
Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.