bitvazaurozay

Карантин продовжено через московських попів

▪️Сьогодні уряд ухвалив рішення про продовження карантину до 11 травня. Кабінет міністрів очікує піку епідемії в Україні на початку наступного місяця. До такої ситуації найбільше доклалась псевдорелігійна організація держави-агресора — філія Московського патріархату в Україні (так звана “УПЦ”). 

 ▪️Від початку впровадження карантину московські попи свідомо ігнорували продиктовані епідемією обмеження та закликали своїх вірян продовжувати приходити до храмів. 

 ▪️Як наслідок, Києво-Печерська лавра на чолі з одіозним Павлом Лебедем стала чи не найбільшим вогнищем епідемії коронавірусу в столиці. Сотні людей заразились Covid-19 через дії московських попів. Аналогічна ситуація склалась в іншій підконтрольній Московському патріархату святині — Почаївській лаврі на Тернопільщині. Тамтешній московський “настоятель” взагалі відмовився від співпраці з медиками й навіть не допустив дезінфекції приміщень та обстеження підопічних. В результаті Почаїв став одним з найбільших центрів спалаху коронавірусу на Тернопільщині. Днями влада через критичну епідеміологічну ситуацію закрила місто для в’їзду і виїзду.

 ▪️Навіть після зараження коронавірусом верхівки Московського патріархату — митрополита Ореста Березовського (так званого “Онуфрія”) та низки інших ієрархів — псевдорелігійна структура держави-агресора продовжила цілеспрямовано нехтувати базовими вимогами карантину. Це наштовхує на думку, що поведінка московських попів випливає не тільки із жадоби збагачення та дурості, а є повноцінною антиукраїнською диверсією.  

▪️Кульмінацією шкідницької діяльності Московського патріархату стало проведення масових великодніх богослужінь по всій Україні. Понад 100 тисяч громадян, всупереч здоровому глузду, прийшли до храмів, відзначаючи Воскресіння. Абсолютна більшість з них відвідали саме богослужіння московських попів. Тисячі людей (переважно навіть без масок) зібрались у Святогірській лаврі на Донеччині. Не важко зрозуміти, що таке масове порушення карантину неминуче потягне за собою новий сплеск епідемії.  

▪️В умовах епідемії коронавірусу дії московських попів потребували найжорсткішої реакції. Доцільно було ставити питання про повернення під контроль держави фактично присвоєних МП українських святинь на зразок Києво-Печерської та Почаївської лавр. Але замість застосування рішучих заходів проти московських диверсантів у рясах посадовці воліли обмежитись закликами й попередженнями. Це у той час, коли права звичайних українців обмежують ідіотськими та незаконними рішеннями про заборону прогулянок в парках чи занять спортом на свіжому повітрі (!). Складається враження, що московські попи мають привілейований статус в державі. 

 ▪️Зрештою, це й не дивно, бо один з найвпливовіших соратників Зеленського — перший заступник голови Офісу президента Трофімов відомий завдяки палкій любові до Московського патріархату. А друзі для нинішнього глави держави завжди стояли вище за національний інтерес. Вітчизняні можновладці, що мовчки потурали злочинним діям ворожої агентури в рясах, також є співучасниками зараження тисяч українців. За свідоме сприяння поширенню епідемії коронавірусу філія Московського патріархату в Україні має понести сувору відповідальність. 

Сергій Бевз.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.