bitvazaurozay

На Хмельниччині “закрили” монастир РПЦВУ де стався спалах коронавірусу

На Хмельниччині обмежили доступ до Свято-Преображенського жіночого монастиря РПЦвУ (УПЦ МП) в селі Головчинці Летичівського району, де виявили п’ятьох хворих на коронавірусну хворобу.

Про це повідомляє пресслужба Летичівської райдержадміністрації, передає Укрінформ.

“Доступ сторонніх осіб до Свято-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря обмежено”, – йдеться у повідомленні.

У межах осередку інфекційної хвороби та прилеглих до осередку територій та вулиць в селі Головчинці проведено дезінфекційні заходи.

У РДА запевнили, що коло контактних осіб встановлено, наразі вони перебувають в режимі самоізоляції з дотриманням всіх карантинних вимог. Постійно здійснюється моніторинг стану здоров’я осіб з підозрою на каронавірусну інфекцію. Мобільною медичною бригадою у осіб з кола контактних здійснено збір біологічного матеріалу та направлено на дослідження до ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Станом на 21 квітня Хмельницьким лабораторним центром виявлено 5 випадків коронавірусу у Свято-Преображенському жіночому монастирі в селі Головчинці. Інфіковані три монахині, священник і послушник. Дві особи госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні, три перебувають на амбулаторному лікуванні за місцем перебування.

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.