bitvazaurozay

Єрмак та посадовці податкової вкрали у держави 25 млрд. гривень

Депутат Слуги Народу, колишній радник Зеленського Гео Лерос, що оприлюднив відеозаписи того, як брати Єрмаки продавали посади, надав нові документи, що показують участь Єрмака у злочинному угрупованні з посадовцями податкової служби, які за вісім місяців вкрали у держави більше 25 мільярдів гривень.

Geo Leros

До мене в руки потрапив звіт, який розкриває факти організованої топ корупції та, судячи з усього, виявлення цієї схеми коштувало міністру його посади.

Я написав заяву в НАБУ і сподіваюся на ретельне розслідування, тому що масштаб корупції, зазначеної у звіті, безпрецедентний.

Викладаю частину матеріалу для вашого ознайомлення.

Згідно зі звітом, з червня, в державну податкову службу почала діяти так звана “програма”, суть якої полягає в організованій топ чиновниками системі ухилення від сплати ПДВ великого бізнесу за відкати.

Обсяги схемного ПДВ з 1 травня 2019 були 2 млрд грн,
3 млрд грн (01.08.2019 р),
4 млрд грн (01.01.2020 р),
і до 5,5 млрд грн станом на 01.02.2020 року.

Всього за 8 місяців сумарні втрати державного бюджету могли скласти 25,5 млрд грн, згідно з цим документом.

Як приклад, викладаю частина звіту, де наведено дохід угруповання в 42 млн і 87 млн ​​грн за липень 2019 по львівській і донецькій областях відповідно.

За період грудень 2019 року – не менше 259,8 млн грн.

Придивіться до проведень, інформацію правоохоронцям легко перевірити.

У звіті видно, що діяльність ОЗУ носить чіткий і системний характер, має стрімку тенденцію до розростання, що може спричинити до ще більших втрат держави.

Я прошу правоохоронні органи дати оцінку даним фактам, в звіті вказані конкретні фірми і наведені детальні приклади із зазначенням проводок за фіктивними операціями.

Я проконсультувався з працівниками з податкової системи і мені підтвердили існування «програми» – системи вказаної у звіті, а також більшу частину інформації в звіті.

Напередодні економічної катастрофи держава ганебно стоїть з простягнутою рукою, коли у нас всередині організована злочинна група осіб потрошать і так дірявий бюджет.

Якщо це все підтвердиться, це вирок, звичайно…

P.S. Єрмак коштує Україні дуже дорого.

Джерело: Enigma

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.