bitvazaurozay

Московська церква стала найбільшим розсадником коронавірусу в Україні

Лише в Києво-Печерській Лаврі вже понад 90 хворих, за добу це число виросло втричі. Вже двоє монахів – 73 і 47 років - померли.
Сьогодні стало відомо про смерть від коронавірусу 40-річного монаха з Почаївської Лаври.
І це – лише верхівка айсбергу.

Ніхто не застрахований від зараження. Але ієрархи церкви Московського патріархату вели пряму агітацію проти карантину, збираючи натовпи людей у Лаврі та інших храмах, тобто свідомо наражаючи людей на небезпеку захворіти і розносити хворобу далі. Зокрема, відзначився такими закликами й скандально відомий намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павло, який і сам тепер захворів.

Така поведінка разюче відрізняється від дій інших християнських церков. Православна Церква України, Українська Греко-Католицька Церква, провідні протестантські церкви дотримуються карантину, попереджають священиків і парафіян про небезпеку, допомагають країні впоратися з епідемією, транслюють богослужіння онлайн тощо.

Дії московської церкви під час пандемії ще раз демонструють, що з якого боку не глянь - ця організація становить реальну небезпеку для України і її громадян.
Московська церква в Україні – це мережа кремлівської пропаганди і підривних дій проти української державності.
Це потужний чинник русифікації.
Це організація, що гальмує будь-який поступ і повернення України додому в Європу.
Це розсадник мракобісся, яке має мало спільного з ученням Христа
І врешті-решт тепер це ще й розсадник фізичної небезпеки для українців.

Влада має нарешті усвідомити загрози, які несе московська церква для України і захистити Україну від цих загроз.

Це значить – не гальмувати, а неухильно виконувати ухвалені Радою минулого скликання закони, що не дадуть російській церкві називатися «українською»: люди мають право знати правду.

Це значить – припинити будь-яке загравання з московською церквою і будь-яку політичну чи матеріальну підтримку з боку держави.

Це значить – держава має реально гарантувати право й можливість кожної православної громади вільно перейти до канонічної Православної Церкви України і рішуче захистити людей від тиску з боку московської церкви.

Це значить – за дії проти безпеки, здоров’я людей, посягання на українську незалежність і територіальну цілісність, за рейдерство, за антидержавну агітацію кожен винний у цих злочинах діяч московської церкви має відповідати перед законом.

Це значить – святині українського народу, починаючи з Києво-Печерської і Почаївської Лавр, які є державною власністю, держава зовсім не зобов’язана назавжди лишати в користуванні небезпечної промосковської організації, яка становить загрозу духовному й фізичному здоров’ю українців.

Volodymyr Viatrovych

Buy for 50 tokens
Там маленькие кажутся большими, Там толстенькие кажутся худыми, Там головы у всех, как у гигантов, А руки, как у лучших музыкантов. Там зеркала изогнуты, как блюдца, И все смеются, и все смеются, И все смеются. (с) В столиці пройшов щорічний фестиваль шизофренії та брехні. Понад 55 000 зомбаків…

Error

default userpic

Your IP address will be recorded 

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.